Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

Co potřebuje dítě do MŠ

25. 8. 2017

• čisté, účelné a pohodlné oblečení do třídy (tričko, tepláky, sukénku) • přezůvky do třídy (NE pantofle - z bezpečnostních důvodů) • náhradní spodní prádlo, oblečení (u malých dětí raději více) • oblečení a obuv na pobyt venku • pyžámko

Nový školní rok 2017/2018

25. 8. 2017

Přejeme Vám i Vašim dětem úspěšné zahájení nového školního roku.

Provoz o prázdninách 2017

26. 5. 2017

V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Zahradnického I. a v srpnu MŠ Příčná. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.