Vítáme Vás na stránkách MŠ Korálky H. Brod

• Představujeme Vám devět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt, vedený paní ředitelkou Mgr. Štěpánkou Sýkorovou.
  • Nyní se nacházíte na stránce ředitelství. Pro pokračování na stránky jednotlivých mateřských škol použijte prosím odkazy vpravo.
  • Na stránkách mateřských škol najdete charakteristiky jednotlivých pracovišť, vybavení tříd, zájmové činnosti pro děti, aktuality a informace pro rodiče, rozvrhy jídelen, kalendáře akcí a jiné užitečné informace...

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

16. 1. 2020

Den otevřených dveří na jednotlivých pracovištích připravujeme na měsíc duben - bližší informace zveřejníme v březnu 2020.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2020/2021

16. 1. 2020

Zápis do MŠ pro nový školní rok proběhne v květnu na ředitelství v Příčné 191, Havlíčkův Brod - bližší informace včetně kritérií budou zveřejněny v dubnu 2020. Podmínky pro přijetí dítěte viz detail aktuality.

CO POTŘEBUJE DÍTĚ DO MŠ

16. 1. 2020

Základní potřeby jsou uvedeny v detailu aktuality.