Aktuality

Právě začínáme, s prvními jarními kytičkami. Připravujeme si společně s dětmi program, který nás bude bavit a ve kterém se projdeme přírodou.
Proběhl od "Martina" po nadílku od Ježíška, která potěšila děti ve všech třídách.
Přednáška v naší školce se zástupci PPP v Havlíčkově Brodě, dne 21.11.2023 od 15.00 hodin. Určeno pro rodiče předškoláků i mladších dětí.
V pátek 1.9.2023 zahajujeme nový školní rok 2023/2024 Těšíme se na Vás!
Těší nás velký zájem o naší mateřskou školu. Připravujeme první seznamovací a informativní schůzku pro nově přijaté děti a jejich rodiče. Schůzka bude v úterý 20.6. od 9.30 do 11.00 hodin ve třídě Ježečků.
Vhozením zimy Mořeny do řeky Sázavy ve čtvrtek 23.3., jsme v naší školce zahájili jarní tvoření a velikonoční radovánky pod názvem "Zelený korálek jara".
Proběhlo 23.3.2023
Právě probíhá třetí téma - "Bílý korálek zimy"
Po celý školní rok 2022/2023 nás budou provázet barevné korálky.
Druhé téma našeho programu
Připravujeme a těšíme se na pohádky, zábavu a poučení také s pozvanými hosty v naší školce - viz kalendář akcí. Věříme, že proběhnou. Pokud to situace nedovolí, program přerušíme.
Připravily ho děti ze třídy Šnečků. Vyrobily krásná krmítka a ozdůbky ze šišek. Stromeček je vidět u hlavního vchodu do budovy MŠ.
Cesta od podzimu do zimy.
Hody hody doprovody, dejte vejce malované...
Počítání s Lentilkami
Cesta duhou
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Najdete je na hlavní stránce MŠ Korálky.
Téma: "Kam se ztrácí sněhuláci"
Hraní s tvary Pokyny pro práci s předškoláky.
"Čertíku Bertíku, co to neseš v pytlíku..."
Vyhlašujeme pro děti s rodiči celoroční projekt "OD podzimu do léta, svět je pestrá paleta"
Mám maminku tuze krásnou, když se směje, všichni žasnou.
Čaroděj/ka čaruje, pod nosem si maluje.
Každá včelička je důležitá, chráníme ji a tím i sebe.
Poznáváme zvířátka a jejich mláďata.
Téma "Velikonoce" Připomeneme si české tradice a lidové zvyky.
Procvičíme: nahoře, dole, vpravo, vlevo... Téma: zahradník