UPOZORNĚNÍ NA PLATBY

UPOZORNĚNÍ

ŠKOLNÉ

Při platbách školného je nutné VŽDY uvádět variabilní symbol. Je to 10timístné číslo přidělené jednotlivě každému dítěti. Dle tohoto čísla je platba identifikována a přiřazena. Bez tohoto symbolu budou platby vraceny a školné neuhrazeno. Při velkém množství platících dětí není možné platby bez správného symbolu dohledávat.

Dále věnujte velkou pozornost výši úplaty za školné. Od 1. 9. 2023 je to částka 730,- Kč/měsíc. Předpis jednotlivých plateb pro úhradu Vám bude předán při nástupu v jednotlivých školkách.

Děti v předškolní třídě (narozené 1.9.2017 – 31.8.2018) školné již NEPLATÍ – zrušit trvalé příkazy a platby neposílat. Stravné (inkaso) platí dál.

STRAVNÉ

Pokud k platbě stravného nevyužíváte inkasa, platbu označte variabilním symbolem jednotlivé jídelny. Tuto informaci Vám sdělí hospodářka jídelny a variabilní symbol je uveden i na složence, kterou od hospodářky dostanete. Platbu dále označte CELÝM jménem dítěte, tedy jméno a příjmení. Číslo jídelny je společné pro všechny děti ve školce a platba musí být dále přiřazena ke konkrétnímu dítěti. Což bez uvedení celého jména dítěte není možné, proto budou platby vraceny a stravné vedeno jako neuhrazené.

Děkuji.

Kateřina Moravcová, ekonom, MŠ Korálky, Příčná 191, Havlíčkův Brod, 569 422 455