Náš předvánoční čas

Předvánoční čas jsme v naší mateřské škole zahájili zdobením stromečků v jednotlivých třídách. Těšení na nadílku jsme si krátili příběhem o Ježíškovi, zpíváním vánočních písní a vyráběním vánočních dekorací. Když jsme se nadílky konečně dočkali, v každé třídě jsme pod stromečkem měli spoustu krásných hraček. Děkujeme tímto rodičům, kteří nám formou sponzorských darů na hračky přispěli.

I letos se krátce před Vánocemi konal již tradiční Vánoční jarmark před naší mateřskou školou. Z velké nabídky výrobků, na kterých se podílely děti, zaměstnanci i někteří rodiče, si zde mohl vybrat každý příchozí. Atmosféru dotvářely tóny českých koled a vánočních písní, dokonce i vůně horkého čaje a vánočky, kterou upekly naše paní kuchařky.

Koťátka Fotogalerie - Žižkov - MŠ Korálky Havlíčkův Brod (mskoralky.cz)

Motýlci Fotogalerie - Žižkov - MŠ Korálky Havlíčkův Brod (mskoralky.cz)

Štěňátka Fotogalerie - Žižkov - MŠ Korálky Havlíčkův Brod (mskoralky.cz)

Berušky Fotogalerie - Žižkov - MŠ Korálky Havlíčkův Brod (mskoralky.cz)