Aktuality

Přejeme Vám i Vašim dětem úspěšné zahájení nového školního roku. Bližší informace viz detail aktuality.
Informace o zpracování osobních údajů najdete v detailu aktuality.
V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Žižkov a v srpnu MŠ Prokopa Holého. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.
Projekt Rozvoj MŠ Korálky
Naše mateřská škola získala dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování na realizaci projektu v rámci výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ I.
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - pětiletý projekt
Naše mateřská škola se zapojila do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - viz detail aktuality.
Naše organizace získala pro rok 2016 finanční prostředky z rozvojového programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy „ Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016“ - více informací viz horní menu "projekty"