Aktuality

Výsledky zápisu viz detail aktuality. Kritéria, podle kterých bylo postupováno, naleznete v horním menu v dokumentech.
Pověřenec pro ochranu osobních údajů Ing. Ivana Zukalová Havlíčkovo náměstí 57, 58001 Havlíčkův Brod Email: gdpr@muhb.cz Datová schránka: 5uvbfub
V době letních prázdnin je omezený provoz na našich mateřských školách. V červenci zajišťuje provoz MŠ Žižkov a v srpnu MŠ Prokopa Holého. Přihlášení a odhlášení z prázdninového provozu - viz detail aktuality.
Projekt Rozvoj MŠ Korálky
Naše mateřská škola získala dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování na realizaci projektu v rámci výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ I.
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - pětiletý projekt
Naše mateřská škola se zapojila do pětiletého projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi - viz detail aktuality.
• čisté, účelné a pohodlné oblečení do třídy (tričko, tepláky, sukénku) • přezůvky do třídy (NE pantofle - z bezpečnostních důvodů) • náhradní spodní prádlo, oblečení (u malých dětí raději více) • oblečení a obuv na pobyt venku • pyžámko
Naše organizace získala pro rok 2016 finanční prostředky z rozvojového programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy „ Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016“ - více informací viz horní menu "projekty"

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru